Jak funguje "Umsetzungscoaching"?

01.06.2020

Mnoho lidí si stěžuje na rostoucí stres. Na to, že nakonec jednají operativně a netěží ze svých strategických plánů, že nemají ve svém týmu správný výkon a pocit bezpečí a že obecně nevědí, jak se dostat ze svého každodenního křeččího kolotoče a všechno zvládnout.

Zažíváte něco podobného a chcete to změnit? Spojte se se mnou a já Vám pomůžu dostat se zpět do flow svého života, uvolnit vše, co Vás brzdí a zvládat více úkolů s menším úsilím.

Jmenuji se Milan a každý den se pohybuji mezi vámi manažery, vedoucími projektů a majiteli společností. V mém programu Umsetzungscoaching během 3-6 měsíců poznáte nástroje, které Vám umožní dostávat se do svého živlu, odhalovat a uvolňovat své bloky, rozjíždět své akce a zvládat více než kdykoli předtím. A to tak, aby Vám to fungovalo po celý zbytek života.

A jazyková vysvětlivka závěrem: Německé slovo Umsetzung znamená realizace, naplnění, implementace. A protože mi "implementační koučink" nebo "naplňovací koučink" nezní bůhvíjak sympaticky, překládat onu složitou složeninu s dovolením nebudu. Alespoň nám to všem bude připomínat, že lze realizovat, implementovat a přetavit do našich životů i tu největší složitost. Vědí to i mí německy mluvící klienti a úspěšně tím díky Umsetzungscoachingu naplňují své cíle a sny. Pojďte to zkusit i vy...


Email: milan@businesswings.cz / Mobil: +420 602 448 493 / 1. nezávazné sezení je zdarma