Naše služby 🇨🇿

Co nabízíme partnerům a zákazníkům v Čechách

Je toho hodně, proto se vždy snažíme vycházet vstříc Vašim aktuálním potřebám. V ideálním případě si dáme společně kávu a pobavíme se o vzájemných představách a možnostech. Cílových skupin a témat je mnoho, záleží na tom, kde se cítíte být a kam se chcete díky nám dostat.

A jak řekl Jack Ma:" Chceš-li v něčem uspět, musíš hledat cestu. Chceš-li najít cestu, kterou jsi ještě nešel, musíš někdy na křižovatkách riskovat. Nebudeš-li v životě riskovat, smiř se s průměrem."

Proto spolupracujeme hlavně s bojovníky!

Rádi se Ti budeme věnovat

Pro obchodníky:

Chtěl bys zkusit být byznysmenem? Máš vlastní obchodní myšlenky, umíš jazyky, nechceš se nechat vést za ručičku, ale z různých důvodů to prostě nejde zařídit? Nehledáš zaměstnání, ale šanci? Chceš, aby si někdo vyslechl Tvé bláznivé sny? Spoj se s námi, jsme businesswings a dáme Ti křídla! Dál ale už musíš letět sám.

Pro školy, kluby, neziskovky

Jste škola, klub, neziskovka či zapsaný spolek? Rádi byste "něco" podnikli, ale svazují vás pravidla a finanční možnosti? A štve vás to, protože jsou vaše nápady prostě skvělé? Anebo hledáte partnera v zahraničí a nejde vám to? Nebo chcete, abychom vás sponzorovali? Nebo byste chtěli zdarma vyzkoušet koučink? Prostě se ozvěte a my vám dáme křídla! Možná na začátku budou jen malá, ale určitě vám budou slušet.

Pro spotřebitele:

Nakupuješ online nebo v klasických obchodech a nic z toho nemáš? Jen dobrý pocit ze skvělého nákupu (doufáme, že často) nebo výčitky, že to byly vyhozený prachy? (doufejme, že výjimečně). A chtěl bys něco víc? Sofistikované slevy? Nebo možnost se o světě věčné spotřeby (ó jak přízemně konzumní) něco dozvědět? A třeba zkusit i něco vlastního podniknout? Ozvi se nám, dáme Ti křídla, v nejhorším případě se vrátíš domů po svých...

Pro malé i velké firmy:

Jste malá, střední nebo dokonce velká firma a chtěli byste, aby o vás bylo víc slyšet? Už jste toho hodně vyzkoušeli a stálo vás to hodně peněz a už jste trochu demotivovaní? Neklesejte na mysli, umíme vám dát křídla ve formě levného a flexibilního nástroje. Kam se pak rozletíte, bude jen a jen na vás!

Anebo z jiného soudku: Hledáte dostupný, ale spolehlivý a efektivní nástroj pro řízení své firmy? Rádi Vás seznámíme se skvělým ERP eKaskáda.

Pro investory:

Rád bys investoval libovolně velkou částku a nevíš kam? Ozvi se nám, dáme Ti křídla a necháme se překvapit, jestli se odrazíš k letu stejným směrem jako naši dosavadní klienti...

Administrativní a obchodní pomoc pro firmy:

Obchodujete se zahraničím a ne vše běží jak má? Nerozumíte smlouvám a nechcete zbytečně platit za jejich doslovné překlady? Chcete doprovodit na své obchodní cestě nebo ji nechat zcela na nás? Nebo musíte něco vyřídit za hranicemi na nějakém úřadu a bojíte se, že vás převálcují minimálně stejně jako čeští úředníci? Jste firma a rádi byste pracovali v zahraničí? Tušíte "jak" a "kde", ale zatím nic nevyšlo?Nebo hledáte vhodný a dostupný informační systém pro své podnikání? A co takhle dotace, chtěli byste najít pro sebe tu nejvhodnější? Ozvěte se se nám - naši klienti vědí, že sice nevíme všechno, ale svorně tvrdí, že jsme jim dali křídla!

Podpora rozjezdu projektů:

Chystá se vaše firma na práci v zahraničí? Bojíte se rozjezdu nebo prvního kontaktu nebo byste rádi efektivní jazykovou pomoc, protože víte, že "si to pak samo sedne" a rozjede? Ozvěte se, i v tomto případě vám můžeme dát křída!We love business.

We love business. We love supporting you. We love seeing you fly.